Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı smoke-pipe-industry-factory_1127-3436.jpg

Hem yaşam alanlarında hem de iş yerlerinde havalandırma tesisatları kurulmakta ve insanların daha sağlıklı bir ortamda zaman geçirmesi sağlanmaktadır. Havalandırma tesisatları hem insan sağlığı hem de can güvenliği için oldukça önemlidir. Bu nedenle de düzenli olarak havalandırma tesisatı periyodik kontrolü yapılması gerekmektedir. Duman için havalandırma, hava hızı havalandırma sistemi, lokal egzoz ve davlumbaz gibi birçok havalandırma hizmeti, kurumlarda yer alan önemli sistemlerdir. 

Havalandırma tesisatı periyodik kontrol ile havalandırma sistemleri projesine göre olması gereken tüm ekipmanlar kontrol edilir. Yeni kurulan tesisatların da periyodik muayenelerin yapılması gerekir.

Havalandırma Tesisatı Periyodik Kontrolü Nasıl Yapılır

Havalandırma Tesisatı projesine uyumluluğu kontrol edilir, hava hızı ve debi ölçümlerinin yapılarak uygunluğu kontrol edilir ve görsel periyodik muayeneleri yapılır. Bu tesisatın hava akımını sağlıklı bir biçimde geçirip geçirmediği de incelenir. Bununla birlikte elektrik tesisatıyla uyumlu olup olmadığı da kontrol edilir. Tüm bu periyodik muayeneler alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilmesi gerekmekledir.

Havalandırma Sitemleri Ekipman Listesi:

 Havalandırma Tesisatı
Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?TEKLİF AL