hakkımızda

Biz Kimiz?

İSTANBUL GÖZETİM BELGELENDİRME VE TEKNİK MUAYENE HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.; 2014 yılında temelleri atılmış olup 2020 yılından itibaren TS EN ISO / IEC 17020 standardına göre A Tipi Muayene Kuruluşu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İGB Teknik; tarafsızlık, bağımsızlık, gizlilik ve yasalara, ahlaki kurallara uyumlu olarak Türk sanayicisinin yanında olup tüm muayene, test, gözetim ve sertifikasyon hizmeti ihtiyaçlarını karşılamaya çalışarak, tercih edilen Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu olmayı amaç edinmiştir.

Bunu başarmak için her biri kendi meslek alanında yeterli bilgi birikimine sahip uzman personeli, teknolojik donanımı ve yazılımları mevcuttur.

İGB Teknik verdiği hizmeti; kaliteli, hızlı, güvenilir ve katma değer oluşturacak şekilde sunabilme kabiliyeti ile ülkemizin önde gelen birçok kuruluşunun tercih ettiği Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu olmayı başarmıştır.

 

İŞ KAZALARINA DUR DİYORUZ;

Tüm Canlıları Koruyoruz. Ülkenin Geleceğini Koruyoruz. Saygınlığınızı Koruyoruz. Prestijinizi Koruyoruz. Bütçenizi Koruyoruz. Değerinize Değer Katıyoruz.