A TİPİ MUAYENE KURULUŞU

İŞ KAZALARINA DUR DİYORUZ!

TÜM CANLILARI KORUYORUZ! BÜTÇENİZİ KORUYORUZ! DEĞERİNİZE DEĞER KATIYORUZ! SAYGINLIĞINIZI KORUYORUZ! ÜLKENİN GELECEĞİNİ KORUYORUZ! PRESTİJİNİZİ KORUYORUZ!

SİZİN İÇİN HANGİ HİZMETLERİ VEREBİLİRİZ?

WhatsApp Image 2020-12-25 at 11.31.45 - Kopya

KALDIRMA İLETME EKİPMANLARI

periyodik kontrol

BASINÇLI KAPLAR VE KAZANLAR

periyodik kontrol

BORU HATTI

periyodik kontrol

YANGINDAN KORUMA SİSTEMLERİ

IMG-20201206-WA0019_b

ELEKTRİKSEL TEKNİK ÖLÇÜMLER

periyodik kontrol

İŞ MAKİNALARI

WhatsApp Image 2021-01-08 at 10.13.23

TEZGAHLAR

periyodik kontrol

TAHRİBATSIZ MUAYENE

periyodik kontrol

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

HABERLERİMİZ

ELEKTRİK TESİSATI PERİYODİK KONTROLÜ

Elektriksel teknik ölçümler, iş kazası olmadan farkına varamadığımız ya da ihtiyaç duyulmadığı sürece müdahale etmediğimiz elektrik tesisatının durumu, riskleri ve düzenlenip…

FORKLİFT PERİYODİK KONTROLLERİ

Forklift, insanların taşıyamayacağı ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forklift…

BUHAR KAZANLARI PERİYODİK KONTROLÜ

Periyodik kontrol bizi bir çok tehlikeden, can ve mal kayıplarından korumaktadır. Buhar Kazanları suyun ısıtılıp ardından buharlaşmasını sağlayan sistemlerdir. Buhar Kazanlarında…

YORUMLARINIZ

ÖZATA TERSANESİ

İGB TEKNİK ailesi ile imzalamış olduğumuz 5 yılık tam zamanlı periyodik kontrol anlaşmamız iki taraf içinde hayırlı uğurlu olsun tam zamanlı periyodik kontrolün farkını bize yaşattığınız için ve periyodik kontrole İGB TEKNİK olarak güzel bir anlam katığınız için başta Ahmet CERTEL Ve İGB TEKNİK ailesine Teşekkürlerimizi Sunarız.

Harun ORHAN

İSG MÜDÜRÜ

ÇELİKTRANS TERSANESİ

Senelerdir tersanemizi İGB TEKNİK firması tarafından periyodik kontrollerimiz yapılmaktadır güvenilir ve iş konularındaki tecrübeleri çözüm odaklı yaklaşımları güncel standartlara hakim olmaları bunun ile birlikte profesyonel duruşları kaliteli hizmetleri gün gün artan bir firma bizim ile çözüm ortağı oldukları için Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet CERTEL Beye ve ekip Arkadaşlarına Sonsuz Teşekkürler Sunarım.

Sevcan DEMİRTAŞ

İSG MÜDÜRÜ

TORGEM TERSANESİ

Tersanemizin periyodik kontrollerini uzun yıllardır İGB TEKNİK firmasına yaptırmaktayız verdikleri hizmetten ve doğru yönlendirmeleri standartları takip ve her periyodik kontrol yapıldığında üstüne yenilikler getirerek iyileştirmeler yaparak her denetim bizim için yeni bir yenilik olarak önümüze geliyor tor-group ailesi olarak Ahmet CERTEL Ve İGB TEKNİK ailesine teşekküllerimizi Sunarız.

Murat ERTAŞ

İSG MÜDÜRÜ

AYGAZ A.Ş.

İGB teknik ile çalışmaktan memnunuz, deneyimli kadrosu ile yaptığımız işlemlerde kalıcı çözümler sağlamaktayız. Teşekkür ederiz.

Olgun YILMAZ

Enerji

ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ DLYS ADİ ORTAKLIĞI

“1915 Çanakkale Köprüsü projesinde periyodik kontrollerde başladığımızdan beri İGB TEKNİK ailesi ile çalışıyoruz. Standatlara hakimiyetli ve disiplinli çalışmalarında çok memnunuz projelerimizdeki basıçlı kaplar ve kaldırma iletme ekipmanlarımızı elektrik topraklama ölçümleri analizlerimizi yaptırdık ve yaptırıyoruz. Çözüm odakları ve yaklaşımları anında isteklerimize cevap vermeleri her denetimde iyileştirmeleri yönlendirmeleri için başta Ahmet CERTEL ve Fırat ÖZGEN’e teşekkürlerimizi sunarız ve arka tarafta çalışan İGB TEKNİK ailesine teşekkürlerimizi sunarız DLSY ailesi olarak.”

Kaan AKYAZ

Makine Bakım Müdürü / Makine Mühendisi

DOĞUŞ İNŞAAT VE TİC. A.Ş.

“Üsküdar Çekmeköy Metro hattı projemizde İGB TEKNİK firması ile çok verimli denetimler geçirdik kalite yönetim sistemine sahip az sayıdaki kuruluştan biri, sektöründeyse bu özelliği kazanan ilk şirket olarak öne çıkıyor. Yapılan işleri sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak kendilerinin geliştirmesini ve heyecanlarını her zaman en üst düzeyde tutmalarını her denetimde projemize yenilikler getirmelerini ve iş kazalarına dur demeleri kendilerine has bir duruşları ve kaliteli hizmetleri hızlı aksiyon almaları ve çözüm odaklı ilerlemeleri şantiyedeki tecrübelerini bizlere yansıtmalarından dolayı İGB TEKNİK ailesine ve Ahmet CERTEL’e teşekkürlerimizi sunarız.”

Selim ÖZDEMİR

İSG MÜDÜRÜ

ECOSHIPS GEMİ İŞLETMECİLİĞİ

“Tesisimizde yapılan periyodik kontrollerde aldığımız hizmet neticesinde üretimimizde ve iş sağlığı ve güvenliği anlamında yapılan kontrollerde verilen kaliteli hizmet için İGB TEKNİK ailesinde ve Ahmet CERTEL’e teşekkürlerimizi sunarız.”

Ahmet TABUR

İSG MÜDÜRÜ

T.C. ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI

“Tersane bölgemizde hizmet veren uzun yıllardır özverili ve disiplinli çalışmaları insan sağlığına ve üretime kattıkları değerlerden dolayı İGB TEKNİK firmasına ve önderliğindeki Ahmet CERTEL beye teşekkürlerimizi sunarız başarılarının devamını dileriz. İŞ KAZALARINA DUR DEMEK İÇİN İGB TEKNİK DİYORUZ. Saygılar.”

TUZLA LİMAN BAŞKANLIĞI

TERSANE DENETİM

GİSAN TERSHANESİ

“Öz güvenli yaklaşımları mevzuat ve standart hakimiyetiniz ile kurumsal gelişim sürecimize alanda katmış olduğunuz değerlere ve kurumsal gelişim sürecimizdeki öngörü desteklerinizle katmış olduğunuz artı değerler için İGB TEKNİK ailesine Ön der ligindeki Ahmet CERTEL ve teknik çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimizi Sunarız.”

Musa TOKSÖZ

İdari MÜDÜR

Referanslarımız